«Tagasi

Informatsioon

Mis on Grupileidja?

Grupileidja on tööriist kõikidele rolli-lauamänguhuvilistele – eelkõige on fookus Dungeons & Dragonsil, kuid tööriista saavad kasutada ka need kes otsivad gruppi ka muu Tabletop RPG (ttrpg) mänguks. Olgu su eelistatud süsteem Pathfinder 2, Call of Cthulhu või midagi muud – Grupileidja on ka sinu laua täitmiseks!

Platvorm on mõeldud kõigile kes otsivad kaaslasi, et ühiselt oma valitud rollimäng ette võtta. Selleks, et grupi kokkupanek ei oleks seikluse kõige keerulisem ülesanne, saad vaadata millised erinevad grupid juba otsivad uusi liikmeid või lisada oma kuulutuse.

Grupileidja võimaldab luua sinu valitud mängule kuulutuse, kuhu saad ise määrata mängijaid ootavad istekohad. Oled alles alustav mänguhuviline, kogenud rändur, Dungeon Master või hoopis otsite juba käimasolevale kampaaniale lisamängijat – loodame, et Grupileidja aitab su tühjasid istekohti täita.

Grupileidja on ja jääb tasuta kasutatavaks.

Uuendusmärkmed

05.Oktoober 2021 – Korrigeeritud profiili vaadet. Postitustele lisatud nupp ''Jaga'', mis võimaldab kuulutuse linki kopeerida. Email service update - Emailid ei lähe enam spämmi kausta.

16.Aprill 2021 – Võimalus oma kuulutust iga päev järjekorras esimeseks tõsta. Lisatud otsingu süsteem, mis soovitab märksõnu olemas olevatelt postitustelt. Lisatud oma kuulutuste indikaator, mis aitab enda postitusi kergemini leida. Lisatud erilised kuulutused. Lisatud infonupud.

29.Märts 2021 – Grupileidja täielik ümberehitamine eraldiseisva platvormina. Lisatud kontode loomine ja haldus. Registreeritud kasutajatel on võimalik lisada ennast mängijana otsijate nimekirja ning algatada mängugruppe, puuduvate mängijate leidmiseks.

22.Veebruar 2021 – Optimeeritud mobiilikasutajate kogemust, mängijate nimekirjas esmapilgul kuvatud mängusüsteem. Lisaks iga mängija kontaktilehel on toodud välja mängusüsteem ja kogemustase.

12.Veebruar 2021 – Võimalik on lisada ennast Grupileidjasse vaid mängijana. Peale lisamist saavad teised, huvitatud mängijad sulle, läbi KVEST.EE keskkonna kirjutada. Kõik kirjad saadetakse su e-posti aadressi peale.